Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Üye Ol

Sye

Film Bilgileri
Sye
248 kez izlendi

Bilim ve sanat olmak üzere iki alanda eğitim veren bir okuldaki öğrenciler arasında tatlı bir rekabet söz konusudur. Bilim alanındaki bölümlerde okuyan öğrenciler ile sanat alanındaki bölümlerde okuyan öğrenciler, birbirlerinden pek hoşlanmamaktadır. Ancak birbirlerinden hoşlanmayan bu gençler, sıradışı bir olayın baş göstermesi üzerine el ele vermek zorunda kalırlar.

Bir mafya lideri bu öğrencilerin okudukları okulun bulunduğu arsaya gözünü dikmiştir ve onu satın almak için elinden geleni yapmaya başlar. Okulun öğrencileri ise eğitim aldıkları bu kurumdan memnundurlar ve mafya liderine karşı direnmeye karar verirler. Bunun için bir araya gelen tüm öğrenciler mafya lideri ve adamlarının karşısında durarak büyük bir cesaret örneği sergilerler. Ancak mafya lideri acımasız biridir ve geri adım atmaya hiç niyeti yoktur. Bakalım bu savaşı kim kazanacak?

Benzer Filmler

Yorum Yap

Bedava Online hint filmi izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
SitemapHintcefilm.com © 2012 Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM adresten bize ulaşabilirler. Sitemizde yer alan videolar google, putlocker, vkontakte vb. video sitelerinde barındırılmaktadır. hint filmi izle film izle - iran filmleri-