Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Üye Ol

Super Nani

Film Bilgileri
Super Nani
122 kez izlendi

Super Nani filminin kahramanı olan Bharti, kocası ve çocukları için hayatını feda eden Hintli bir ev kadınıdır. Ancak yaptığı fedakarlıklara karşı kendisine hiçbir değer verilmediği gibi ona eziyet de edilmektedir. Zor durumda olan Bharti’nin yardımına ise bir gün torunu olan Mann gelir. Mann, Bharti’ye yeniden ne kadar güzel olduğunu, kendine güvenmesi gerektiğini ve ne kadar değerli olduğunu hatırlatır. Kocası da dahil olmak üzere tüm aile üyelerinden çok daha başarılı bir kadın olduğunu ona hissettirir.

Ancak Bharti kendine güvense bile aile bireylerinin ona saygısı yoktur. Bu durumda Mann ona evdeki herkese ona saygı duyması gerektiğini öğretmesini tavsiye eder. Mutlu sonla biten Super Nani filmi, Bharti’nin ailesinden yeniden saygı görmesi ile izleyenlere mutluluk hissi veriyor. Ailesi için kendi hayatında pek çok fedakarlıklar gösteren ama buna rağmen yeterli değeri görmeyen anneler için hazırlanmış film son derece etkileyici.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Bedava Online hint filmi izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
SitemapHintcefilm.com © 2012 Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM adresten bize ulaşabilirler. Sitemizde yer alan videolar google, putlocker, vkontakte vb. video sitelerinde barındırılmaktadır. hint filmi izle iran filmleri-