Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Üye Ol

Power – Güç

Film Bilgileri
Power – Güç
281 kez izlendi

Power filminde, küçüklüğünden beri en büyük hayali polislik olan ancak bu hayaline kavuşamayan birinin hikâyesi anlatılıyor. Ravi Teja küçüklüğünden beri polis olmayı istemektedir, ancak bu istediğini gerçekleştirecek imkânlara hiçbir zaman sahip olamamıştır. Ravi için bu konu adeta bir takıntı haline dönüşmüştür.

Bir gün kendisine neredeyse ikiz derecesinde benzeyen bir polis memurunun öldüğünü öğrenir. Bunu öğrenmesi ile birlikte zihninde sıradışı fikrin canlanması bir olur. Kendisine benzeyen bu polisin yerine geçmeye karar veren Ravi, bunu başarır ve polis memurunun yerine geçer.

Ancak yerine geçtiği bu polisin nasıl bir kişi olduğunu hiç araştırmayan Ravi nasıl bir hayatın içerisine girdiğinin farkında değildir. Polis, rüşvetçi ve kirli işler yapan bir memurdur. Oysa Ravi, her zaman işine sadık iyi bir polis olmayı hayal etmiştir.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Bedava Online hint filmi izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
SitemapHintcefilm.com © 2012 Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM adresten bize ulaşabilirler. Sitemizde yer alan videolar google, putlocker, vkontakte vb. video sitelerinde barındırılmaktadır. hint filmi izle iran filmleri-