Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Üye Ol

Neecha Nagar

Film Bilgileri
Neecha Nagar
78 kez izlendi

Ekspresyonizm akımının etkisi ile çekilmiş olan Neecha Naga filminde, zengin ve fakir yaşantıların arasındaki uçurum konu ediliyor. Sarkar, son derece zengindir ve bir dağın tepesindeki saraya benzer malikanesinde yaşamaktadır. Vadinin hemen aşağısında ise adeta açlıktan kırılan ve fakirlik içinde yaşayan köylüler vardır.

Sarkar ile bu köylüleri bir araya getiren şey ise evi için gerçekleştirmek istediği kanalizasyon gideri olur. Sarkar’ın kanalizasyon giderinin yapılması için köylülere ihtiyacı vardır. Ancak köylüler Sarkar’dan nefret etmektedir ve hatta Balraj adındaki bir köylünün liderliğinde onun bu projesini protesto etmeye başlarlar.

Sarkar’ın kızı Maya ise babasına hiç benzememektedir. Köylülerden yana olan Maya, babasının bu projesine karşı köylülerin protestosuna katılır. Maya, ayrıca köylülere liderlik eden Balraj’a da aşık olmuştur. Ancak kızının ona karşı gelmesine rağmen Sarkar projesinden vazgeçmez ve bir şekilde kanalizasyon sistemini yaptırır. Fakat bu köylüler için son derece acımasız bir projedir. Öyle ki proje sonlandırıldığında köylüler kanalizasyon nedeniyle hastalanmaya başlarlar. Peki, şimdi köy halkı nasıl bir tepki verecek?

Benzer Filmler

Yorum Yap

Bedava Online hint filmi izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
SitemapHintcefilm.com © 2012 Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM adresten bize ulaşabilirler. Sitemizde yer alan videolar google, putlocker, vkontakte vb. video sitelerinde barındırılmaktadır. hint filmi izle filmi full izle- FilMakinesi- film izle - iran filmleri-