Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Üye Ol

Manjihi: The Mountain Man

Film Bilgileri
Manjihi: The Mountain Man
555 kez izlendi

Manjihi: The Mountain Man filmi, karısını bir dağ yolunda kaybeden bir adamın acı dolu hikâyesini anlatıyor. Gerçek bir hikâyeden esinlenilerek çekilen filmde, Manjhi adındaki bir adam karısı ile birlikte mutlu bir hayat sürdürmektedir. İkisi de birbirini çok sevmektedir ve birbirleri ile olmaktan son derece huzurludurlar. Küçük bir köyde yaşayan çiftin evlerinin yakınında büyük bir dağ vardır ve Manjhi’nin karısı bir gün bu dağın üzerinden ayağı kayar ve aşağı yuvarlanarak hayatını kaybeder.

Bunu duyan Manjhi adeta çılgına döner. Kendinden çok sevdiği karısı artık hayatında yoktur ve büyük bir şoka girer. Hiçbir sebep yokken ve her şey normal giderken bir kaza sonucu onu kaybeden Manjhi, bu durumu bir türlü kabullenemez ve karısının ayağının kaymasına neden olan dağa karşı inanılmaz bir kin taşımaya başlar. Kinini yok etmek ve dağın başkalarına da aynı kazayı yaşatmasına engel olmak için eline bir çekiç alır ve dağın ortasından kazarak yol açmaya başlar. Onun bu halini görenler delirdiğini düşünse de o dağı delerek bir geçit açmakta son derece kararlıdır ve bunu aradan geçen 22 yılın ardından başarır.

Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Manjihi: The Mountain Man "
  1. emelce 22 Aralık 2017, 11:57 -

    gerçekten güzel bir flimdi dağ adam efsanesi

Yorum Yap

Bedava Online hint filmi izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
SitemapHintcefilm.com © 2012 Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM adresten bize ulaşabilirler. Sitemizde yer alan videolar google, putlocker, vkontakte vb. video sitelerinde barındırılmaktadır. hint filmi izle iran filmleri-